Máme tu pre vás skvelú správu. Naši žiaci opäť raz zažiarili! Lianka Kozmová v druhej kategórii a Danielka Rydzoňová v tretej kategórii získali prvé miesto na okresnom kole súťaže Slávik Slovenska a postupujú priamo na krajské kolo. To sa uskutoční už tento piatok, 22. mája, v Cinobani. Na akordeóne ich bude sprevádzať náš žiak Matej Báťka. Dievčatám veľmi držíme palce a prajeme veľa ďalších úspechov!
