Milí priatelia ZUŠchceme sa s vami podeliť o radosť z nášho utorkového koncertu malých absolventov, ktorý sa konal 19. mája.Tento rok to bola pre našich najmenších prvá veľká umelecká skúška a zvládli ju na výbornú! Sme na nich nesmierne hrdí a už teraz sa tešíme, ako ich o pár rokov uvidíme na veľkom absolventskom koncerte. Ďakujeme za vašu podporu!
