V pondelok v našej ZUŠ prebehli absolventské skúšky veľkých absolventov. Po rokoch usilovnej práce, cvičenia a hudobného rastu predviedli naši žiaci svoje schopnosti, talent a lásku k umeniu.
Sme hrdí na ich výkony, odhodlanie a pokrok, ktorý počas štúdia dosiahli. Ďakujeme pedagógom za ich trpezlivú prácu a rodičom za podporu, ktorú svojim deťom počas celej cesty venovali. Obzvlášť by sme sa chceli poďakovať rodičom za ich prípravu a pohostenie počas skúšok, veľmi si to vážime.
Všetkým absolventom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov, radosti z hudby a umeleckého nadšenia aj v ďalších rokoch.

