Dnešná triedna besiedka bola krásnou prezentáciou práce pána učiteľa Slavomíra Šurinu a jeho huslistov.
Žiaci predviedli svoje nadanie, usilovnosť a výsledky pravidelnej práce, za ktorými stojí aj obetavé pedagogické vedenie ich učiteľa. Tento koncert bol zároveň posledným, ktorý pán učiteľ absolvoval ako pedagóg našej ZUŠ. Od budúceho školského roka už nebude súčasťou nášho pedagogického kolektívu, a preto by sme mu radi úprimne poďakovali za všetky roky práce, ktoré venoval našej škole a svojim žiakom. Svojou usilovnosťou, profesionalitou a ľudským prístupom zanechal v našej ZUŠ krásnu stopu. Bol nielen výborným pedagógom, ale aj skvelým kolegom, na ktorého sa dalo vždy spoľahnúť. Pán učiteľ, ďakujeme za Vašu prácu, trpezlivosť, podporu a za všetko, čo ste odovzdali svojim žiakom i nám kolegom. Prajeme Vám veľa zdravia, šťastia, osobnej pohody a úspechov na Vašej ďalšej ceste.
Veríme, že na našu školu budete spomínať s úsmevom a že sa naše cesty budú ešte stretávať.
Ďakujeme za všetko! ![]()


